BLOG

KASTAŞ YENİ LOGOSU İLE GÖZ DOLDURDU

Yetkili satıcılığını yaptığımız Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri firma değerlerini minimal bir çizgide yeni logosunda özetledi.

 

TPC PNÖMATİK MARKASI HAKKINDA BİLGİ

TPC Mechatronics faaliyetlerine 1973 yılında Tanhay Pneumatics ismi ile Seoul, Güney Kore’de başlamıştır. Uzun yıllar boyunca pnömatik devre elemanları konusunda SMC firmasının Asya bölgesinde üreticiliğini yapan firma 90’lı yılların sonunda TPC markası ile küresel ölçekte pnömatik ekipman ve hareket kontrolü pazarında yer almaktadır. Pnömatik bağlantı elemanları, regülatörler, silindirler, pozisyonerler, valfler, valf adaları, vakum ekipmanları  firmanın ürettiği ürün gruplarıdır.

Yetkili satıcığını yaptığımız TPC markasına ait pnömatik fittings (bağlantı elemanları), hava hazırlayıcılar (regülatörler) ve valflerin tedariğini stoktan sağlamaktayız. 

ÖZEL ÜRÜNLER

HİDROLİK SIKIŞTIRMALI ÇÖP KASASI 4 m³ ila 24 m³ gövde, 0,6 m³ ila 2,5 m³ kazan hacminde 1:3 / 1:6 sıkıştırma oranlarında, PTO tahrikli, standart konteynerlere uyumlu, çok çeşitli opsiyonlara sahip ŞAHLAN üretimi hidrolik sıkıştırmalı çöp kasalarının tedariği sağlanır
İSTİF MAKİNELERİ Powerlift markalı 2,5 metre yükseklik - 1000 kg yük kapasiteli manuel ve yarı otomatik çeşitleri ile kendi üretimimiz istif makinelerinin tedariği sağlanmaktadır.
MOBİL MAKASLI PLATFORMLAR Powerlift markalı 11 metre, 13 metre, 18 metre yükselebilen çeşitleri ile römork tipi ve kendinden yürüyüşlü olarak imal edilebilen kendi imalatımız çalışma platformlarının tedariği sağlanmaktadır. Farklı uygulamalar için özel imalat ve opsiyon seçenekleri sunulmaktadır.
SABİT YÜK PLATFORMLARI İstenilen ölçü, yükseklik, fonksiyon, tip ve kapasitede yük taşımacılığı için kendi imalatımız özel sabit yük platformlarının tedariği sağlanmaktadır.
ATIK KONTEYNERLERİ Galvanizli veya boyalı tip, muhtelif ölçü, fonksiyon ve standartlarda konteynerlerin imalatı yapılmaktadır. 
GENEL ŞAHLAN TANITIM 1 SAYFA VEYA 2 SAYFA A4 SÜRMELİ AFİLLİ OLMALI