BLOG

SANAL SATIŞ MAĞAZAMIZ hidroticaret.com SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR

Hidroteknik A.Ş. sanal satış mağazası hidroticaret.com, tüm Türkiye'ye endüstriyel ürünlerin satışını yapmaya devam ediyor. Binlerce ürüne ev sahipliği yapan hidroticaret.com sızdırmazlık elemanlarından, hareketli kablo kanallarına pek çok ürünü internet kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

PARKER TANITIM TIRI DENİZLİ DEYDİ

Parker Hannifin Otomasyon Tırı Hidroteknik'in katkıları ile 20.08.2015 tarihinde 09:00-14:00 saatleri arasında Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde yer aldı. Endüstriyel pnömatik ve otomasyon konularındaki son ürünleri Denizli'deki kullanıcılar ile buluşturan bu uluslararası organizasyonu Hidroteknik A.Ş. olarak bölgemizle buluşturan Tekma'ya, Parker Türkiye'ye ve Parker Hannifin Genel Merkezi'ne teşekkürlerimizi sunarız.

HİDROTEKNİK SZGH AUTOMATION FİRMASININ RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ

Hidroteknik A.Ş., Çin'de otomasyon konusunda faaliyetlerde bulunan SZGH Automation firması ile distribitörlük anlaşması yaptı. Servo motorlardan, CNC kontrol ünitelerine geniş bir yelpazede imalat yapan firma Türkiye temsilcisi Hidroteknik A.Ş. aracılığı ile pazarda büyüme kararı aldı.