BLOG

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 93. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Zafer, ‘Zafer benimdir’ diyebilenindir. Başarı ise ‘Başaracağım’ diye başlayarak sonunda ‘Başardım’ diyebilenindir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

SANAL SATIŞ MAĞAZAMIZ hidroticaret.com SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR

Hidroteknik A.Ş. sanal satış mağazası hidroticaret.com, tüm Türkiye'ye endüstriyel ürünlerin satışını yapmaya devam ediyor. Binlerce ürüne ev sahipliği yapan hidroticaret.com sızdırmazlık elemanlarından, hareketli kablo kanallarına pek çok ürünü internet kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

PARKER TANITIM TIRI DENİZLİ DEYDİ

Parker Hannifin Otomasyon Tırı Hidroteknik'in katkıları ile 20.08.2015 tarihinde 09:00-14:00 saatleri arasında Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde yer aldı. Endüstriyel pnömatik ve otomasyon konularındaki son ürünleri Denizli'deki kullanıcılar ile buluşturan bu uluslararası organizasyonu Hidroteknik A.Ş. olarak bölgemizle buluşturan Tekma'ya, Parker Türkiye'ye ve Parker Hannifin Genel Merkezi'ne teşekkürlerimizi sunarız.