BLOG

hidroticaret.com sanal satış mağazamız sürekli güncelleniyor

hidroticaret.com sanal satış mağazamızda endüstriyel ticaretin elektronik ortamda şeffaf, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini amaçlamaktayız.

Alanında öncü olan hidroticaret.com tüm Türkiye'deki kullanıcılara hidrolik silindirlerden, tesisat bağlantı elemanlarına pek çok ekipmanı en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Sanal satış mağazamıza ulaşmak için lütfen tıklayınız

hidroticaret.com endüstriyel ürünlerin kullanıcıya en verimli ve hızlı şekilde sevk edilmesi amacı ile Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Tic. ve San. A.Ş. tarafından 2014 yılında faaliyete geçirilmiştir. 1972 yılından beri hidrolik-pnömatik sektöründe edinilen deneyimlerin elektronik mağazacılık düzeyine taşınması anlamına gelen hidroticaret.com, endüstriyel ürünlerin daha erişilebilir olmasını sağlamaktadır. 

Ermenistan'a ihracatımız gerçekleşti

Hidrolik sistemler konusunda Kafkas coğrafyasında hizmet veren uluslararası bir firmanın Ermenistan şantiyesine hidrolik silindir ve silindir tamir takımı ihracatımız gerçekleştirildi. Bizi tercih eden yurtdışındaki müşterimize teşekkürler.

Hydraulic cylinders and cylinder repair kits were exported to an international company that building lot in Armenia. Thank you for choosing us.
 
 

2019 İZMİR MERMER FUARINDAYIZ

İZMİR MERMER FUARI 2019 HİDROTEKNİK