HAKKIMIZDA

Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Denizli merkezli hizmet vermekte olan hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda ihtisas sağlamış bir firmadır. Başta bölge olmak üzere ülke çapında teknik kadrosu ile hidrolik, pnömatik ve robotik konularında pek çok kurumsal müşterisine hizmet vermektedir. Bilgi birikimi ve endüstriyel uygulama tecrübesi ile hidrolik, pnömatik ve robotik konularında ekipman satışının yanısıra mühendislik faaliyetleri ve imalatları ile de teknolojik çözümler üretmektedir. Konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerini müşterileri ile buluşturan Hidroteknik, teknik destek ve satış sonrası servis hizmetleri sağlamaktadır. Hidroteknik, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerinin ötesinde çözümler sunmaya odaklanmıştır.

 

Akışkanlar mekaniği ve kaldıraçlı sistemlerin modern teknolojiyi takip eden ve pratiğe geçirebilecek donanımlara sahip uzman bir el tarafından doğru kullanılması ile modern endüstrinin ihtiyaç duyduğu her türlü makine imal edilebilir. Bizler, ülkemizin sürekli geliştirmeye muhtaç olduğu bu endüstriyel atılıma katkı sağlamak ve insan aklının fizik kuralları ile birleştiğinde neler yapılabildiğini göstermek için tutku ile çalışıyoruz, her zaman da çalışmalıyız.

Faruk Alyaz; Hidroteknik A.Ş. Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı

Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi hidrolik ünite imalatı ve revizyonu, hidrolik silindir imalatı ve revizyonu, hidrolik pres sistemlerinin imalatı ve revizyonu, hidrolik ray sistemlerinin imalatı ve revizyonu gibi hidrolik ve pnömatik sistemlerin tasarlanıp imal edilmesi hizmetlerini vermektedir. Hidrolik ve pnömatik ekipman satışında Denizli'nin en büyük, Türkiye'nin sayılı büyük mağazalarından biri sayılan firmamız uygun iskonto oranları ve zengin stokları ile başta kurumsal firmalar olmak üzere tüm müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Denizli'de şehir merkezine ve sanayi bölgelerine çok yakın merkezi bir bölgede bulunan mağazamız ve mağazamıza bağlı projelendirme, muhasebe ve eğitim salonları/tesislerimiz ile üst düzey mühendislik ve projelendirme hizmetleri için uygun bir çalışma ortamı sunmaktayız.

Sorular - Cevaplar

SAHİP OLDUĞUNUZ ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI NELERDİR ?

Hidroteknik TÜV ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi"nes sahip ve CE Avrupa Standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Diğer firmalara göre avantajlarınız nedir ?

Hidroteknik, 1972 yılından beri faaliyette olması sebebi ile bölgenin en köklü dolayısı ile en büyük hidrolik ve pnömatik ekipman satışı yapan firmasıdır. Hidroteknik deneyimli teknik kadrosu ile profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Kurumsallığı ve kaliteyi ilke edinmiş firmamızın sunduğu hizmetler kişilerin değil markamızın güvencesi altındadır.

YALNIZCA DENİZLİ'DE Mİ HİZMET VERİYORSUNUZ ?

Hayır, yalnızca Denizli"de hizmet vermiyoruz. Hidroteknik, bölge şehirleri başta olmak üzere tüm Türkiye"ye hizmet vermektedir. Bunun yanında İran, Suriye, Fas, Mısır ve Fransa olmak üzere yurt dışı ülkelerine hidrolik-pnömatik sistemlerin satışında da deneyim sahibidir.

HANGİ SEKTÖRLERE HİTAP EDİYORSUNUZ?

Hidroteknik, hidrolik ve pnömatikle ilgili her sektöre hitap etmektedir. Başta mermer ocakları, haddehaneler, tekstil fabrikaları, kablo fabrikaları olmak üzere pek çok sektöre hizmet vermekte olan firmamız, spesifik hidrolik makinelerin üretilmesi gibi özel projelerde de müşterilerine hizmet vermektedir.

HANGİ TÜR EKİPMANLARI MAĞAZANIZDA BULABİLİRİZ ?

Mağazamızda hidrolik ve pnömatik sistemlerde kullanılan tüm malzemeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Sahip olduğu çok sayıdaki tedarikçi ve satışını yaptığı pek çok marka ile firmamız hidrolik ve pnömatik silindirler, hidrolik ve pnömatik valfler, hidrolik pompa ve motorlar, hidromotorlar, filtreler, bağlantı elemanları gibi pek çok üründe çeşitlilik sunmakta, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktadır.

TÜM HİDROLİK VE PNÖMATİK EKİPMAN İHTİYAÇLARINI FİRMANIZDAN KARŞILAYABİLİR MİYİZ ?

Evet, karşılayabilirsiniz. Firmamız bölgede benzer hizmet vermeye çalışan tüm firmaların toplamından daha fazla stok hacmine sahiptir. Bu sebeple hidrolik ve pnömatik konularında ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı mağazamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Geçici olarak stok dışı kalmış veya stokta yer almayan özel ürünler daha önceden bildirilmiş süreler içerisinde müşterinin isteği doğtultusunda getirtilmektedir.