HAKKIMIZDA

Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Denizli merkezli hizmet vermekte olan hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda ihtisas sağlamış bir firmadır. Başta bölge olmak üzere ülke çapındaki pek çok endüstriyel işletmeye hidrolik, pnömatik ve ilgili otomasyon konularında hizmet vermektedir. Bilgi birikimi ve endüstriyel uygulama tecrübesi ile hidrolik ve pnömatik otomasyon konularında ekipman satışının yanısıra mühendislik faaliyetleri ve projelendirme ile de endüstriyel çözümler üretmektedir. Konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerini müşterileri ile buluşturan Hidroteknik, teknik destek ve satış sonrası servis hizmetleri sağlamaktadır. Hidroteknik, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp, onların çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.

Akışkanlar mekaniği ve kaldıraçlı sistemlerin modern teknolojiyi takip eden ve pratiğe geçirebilecek donanımlara sahip uzman bir el tarafından doğru kullanılması ile modern endüstrinin ihtiyaç duyduğu her türlü makine imal edilebilir. Bizler, ülkemizin sürekli geliştirmeye muhtaç olduğu bu endüstriyel atılıma katkı sağlamak ve insan aklının fizik kuralları ile birleştiğinde neler yapılabildiğini göstermek için tutku ile çalışıyoruz, her zaman da çalışmalıyız.

Faruk Alyaz; Hidroteknik A.Ş. Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı

Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi partner firması Şahlan Makina ile başta mobil hidrolik uygulamaları olmak üzere hidrolik ünite imalatı ve revizyonu, hidrolik silindir imalatı ve revizyonu, hidrolik pres sistemlerinin imalatı ve revizyonu, hidrolik lift sistemlerinin imalatı ve revizyonu gibi hidrolik ve pnömatik sistemlerin tasarlanıp imal edilmesi hizmetlerini de vermektedir. Hidrolik ve pnömatik mühendislik sektöründe Denizli'nin en büyük, Türkiye'nin sayılı büyük mağazalarından biri sayılan firmamız sahip olduğu bayilik ilişkileri, deneyimli ve dinamik ekibi, zengin stokları ile başta makina imalatçıları olmak üzere endüstrinin tüm alanındaki firmalara hizmet verecek şekilde organize olmuştur. Denizli'de şehir merkezine ve sanayi bölgelerine çok yakın merkezi bir bölgede bulunan mağazamız ve mağazamıza bağlı projelendirme, muhasebe ve eğitim salonları/tesislerimiz ile üst düzey mühendislik ve projelendirme hizmetleri için uygun bir çalışma ortamı sunmaktayız.

Sorular - Cevaplar

SAHİP OLDUĞUNUZ ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI NELERDİR ?

Hidroteknik TÜV ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi"nes sahip ve CE Avrupa Standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Diğer firmalara göre avantajlarınız nedir ?

Hidroteknik, 1984 yılından beri faaliyette olması sebebi ile bölgenin en köklü firmalarından biridir. Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik otomasyonu konusunda deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Kurumsallığı ve kaliteyi ilke edinmiş firmamızın sunduğu hizmetler kişilerin değil markamızın güvencesi altındadır.

YALNIZCA DENİZLİ'DE Mİ HİZMET VERİYORSUNUZ ?

Denizli'deki merkezimiz dışına başka bir şubemiz yok. Ancak bununla birlikte yalnızca Denizli"de hizmet vermiyoruz. Bayilik yapılanmalarımızın tamamı Denizli, Isparta, Afyonkarahisar, Uşak ve Isparta illerini de kapsamaktadır. Bunun dışında HT markalı kendi imalatlarımızı, Şahlan Makina imalatlarını ve hidroticaret.com web sayfamız aracılığı ile perakende satışlarımızı Türkiye'nin her yerine yapmaktayız. Ayrıca Rusya, Azerbaycan, Fas gibi ülkelere hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışında da deneyim sahibiyiz.

HANGİ SEKTÖRLERE HİTAP EDİYORSUNUZ?

Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik endüstriyel otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm sektörlere çözüm üretmektedir. Genel olarak makina imalatçıları ve makina revizyonu yapan işletmelere projeli malzeme temin hizmeti veren firmamız mevcut hatlarında iyileştirme yapmak isteyen, bakım proseslerinde profesyonel bir işletme ile çalışmak isteyen diğer tüm sektör temsilcilerine de hizmet vermektedir. Bunun dışında partner firmamız Şahlan Makina ile birlikte hidrolik asansör, hidrolik platform, hidrolik bariyer, istif makineleri, otopark liftleri gibi kullanıma özel hidrolik makina imalatı yapmaktayız.

ÖDEME, SEVKİYAT VE TESLİMAT ŞARTLARINIZ NELERDİR?

Hidroteknik, 1985 yılından beri çözüm ortağı olma misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel otomasyon konusunda sunabileceği tüm çözümleri müşterilerine en uygun ödeme, sevk ve teslim şartları ile sunmaktadır. Tüm teklifleri proforma fatura formatında yazılı olarak işletmelere sunan firmamız, işin doğası gereği spontane gelişen akisyonlarda da en hızlı ve dinamik hizmet verecek; ancak kurumsallıktan ödün vermeyecek şekilde organize olmuştur.

Bayiliğini / Satışını Yaptığınız Markalar Nelerdir?

-Endüstriyel pnömatik otomasyon sistemlerinde Japonya merkezli SMC ile birlikteyiz. Hidroteknik olarak Denizli bölge distribütörü olarak SMC'nin küresel satış ağının bir parçasıyız. Endüstriyel hidrolik otomasyon sistemlerinde partner firmamız Şahlan Makina ile birlikteyiz. Bu alanda kendi markalarımız HT Hidroteknik, ŞAHLAN ve POWERLIFT ile faaliyet yürütüyoruz. Hidrolik pompa, redüktör ve motorlarda HEMA markasının temsilcisiyiz. Vana ve ölçü kontrol grubunda SMS TORK bayisiyiz. Endüstriyel ve hidrolik hortum ve rekorlaması konusunda GATES markasının yetkili satıcısıyız. Hidrolik, pnömatik ve statik sızdırmazlık teknolojilerinde KASTAŞ markasının yetkili satıcısıyız. Honlanmış boru, kromlu mil gibi hidrolik silindir imalat malzemelerinde HONBAR markasının yetkili satıcısıyız. Manometrelerde PAKKENS bayisiyiz.